sotoodeh brand

اطلاعات تماس

تهران - ستارخان-چهارراه خسرو-پلاک ۵۶۵

۰۲۱۳۷۶۸۲

[email protected]

sotoodeh brand
اطلاعات تماس
  • تهران - ستارخان-چهارراه خسرو-پلاک ۵۶۵
  • ۰۲۱۳۷۶۸۲
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

sotoodeh brand

پرسش مشتریان

سوالات متداول

پرسش های پرتکرار مشتریان عزیز می باشد با نگاه کردن به آن ها شاید پرسش ها و سوالات ذهنی شما مشتریان عزیز برطرف شود. باعث افتخار است که تلاش داریم بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

مشتریان گرامی می‌توانند برای دسترسی سریع‌تر بر روی کلمه تماس با ما کلیک کرده تا به صفحه مربوطه ارجاع داده شوند، همچنین شما می‌توانید از طریق تماس با شماره ۳۷۶۸۲-۰۲۱ با واحد امور مشتریان گروه خودرویی ستوده تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت نزدیک‌ترین شعبه گروه خودرویی ستوده را به شما معرفی نمایند. لازم به ذکر است که گروه خودرویی ستوده در زمره برترین مجموعه‌های فعال در بازار و صنعت خودروی کشورمان به شمار می‌آید که به صورت مولتی برند در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز است، از این روی شما می‌توانید با مراجعه به هریک از شعبات گروه خودرویی ستوده از خدمات سایر شرکت‌های خودروسازی بهره مند شوید.

گروه خودرویی ستوده در حال حاضر مشغول به ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان محترم محصولات برند فونیکس و ام وی ام است. با توجه به ترسیم افقی روشن در بازار فروش خودرو کشور همچنین در راستای ارتقای ارزش نهادن و رضایت مشتریان از دریافت خدمات پس از فروش، خودرو گروه خودرویی ستوده راه اندازی و احداث مجموعه خدمات پس از فروش سایر شرکت‌های خودروسازی مانند آرین پارس موتور و کرمان موتور را در دستور کار خود قرار داده تا مشتریان با مفهوم سطح جدید از ارائه خدمات پس از فروش در کشور آشنا شوند.

به دلیل گستردگی و تنوع بالای محصولات در گروه خودرویی ستوده برای دستیابی هرچه سریع‌تر به اطلاعات لازم برای خرید خودروی مورد نظر بر روی کلمه بخش‌نامه کلیک نمایید و از آخرین اخبار مربوط به ثبت نام محصولات خودروسازان آگاه شوید.

بله، در گروه خودرویی ستوده فروش اقساطی محصولات بر طبق ضوابط تعیین شده در شرایط فروش خودروسازان انجام می‌پذیرد.

بله، مشتریان عزیز می‌توانند با مراجعه حضوری، تماس تلفنی و یا ثبت نام از طریق لینک …. نسبت به ثبت درخواست خود مبنی بر تست درایو خودرو پیش از خرید اقدام نمایند

این امر با توجه به شرایط تحویل اعلام شده در بخش‌نامه فروش خودروسازان متغیر است و گروه خودرویی ستوده توانایی هیچ‌گونه دخل و تصرفی در این خصوص را ندارد. لازم به ذکر است بازه زمانی تحویل محصولات با توجه به تفاوت‌های موجود در برنامه عرضه خودروسازان از ۳۰ تا ۱۲۰ روز متغیر است همچنین فرایند تکمیل و آغاز روز شماری برای تحویل خودرو به مشتریان عزیز پس از تکمیل و ارائه مدارک از سوی ایشان صورت می‌پذیرد.

متداول‌ترین متد خرید و فروش خودرو، انجام امور طرح جایگزینی در گروه خودرویی ستوده به شمار می‌آید. در این طرح آن دسته از مشتریانی که حداکثر 10 سال از عمر تولید خودروی‌شان گذشته است می‌توانند اقدام به جایگزینی و خرید خودروی صفر نمایند. نکته حائز اهمیت در روند قیمت گذاری خودروی مشتریان آن است که این فرایند توسط کارشناسان دادگستری تنها ظرف ۴۸ ساعت انجام می‌پذیرد و بدین شکل هرگونه شائبه‌ای در خصوص خرید خودرو از جانب گروه خودرویی ستوده نیز وجود نخواهد داشت

آن دسته از فرهیختگانی که قصد آغاز همکاری و یا استخدام در گروه خودرویی ستوده را دارند می‌توانند از طریق وب سایت و همچنین تماس با شماره ۳۷۶۸۲-۰۲۱ با مجموعه معظم ستوده ارتباط حاصل نمایند.

 

در صورت طرح هرگونه شکایت، انتقاد و پیشنهاد شما می‌توانید با واحد امور مشتریان گروه خودرویی ستوده، به شماره تلفن 37682-021 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به مرتفع نمودن نواقص و ایرادات موجود اقدام نمایند، همچنین امور پشتیبانی و پیگیری شکایات واحد خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده از دیگر راه‌های ارتباطی میان ما و مشتریان عزیز در جهت ارتقاء روزافزون خدمات ارائه شده به شمار می‌آید.

در صورت عدم مراجعه به موقع مشتریان عزیز برای انجام سرویس اولیه، در واحد خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده گارانتی خودرو فعال نمی‌شود. همچنین در صورت ایجاد وقفه و عدم حضور منظم مشتریان در جهت دریافت سرویس‌های ادواری گارانتی خودرو باطل خواهد شد، لذا خواهشمند است در فواصل زمانی معین پیش از ابطال گارانتی خودرو به مراکز خدمات پس از فروش مراجعه نمایید. لازم به ذکر است نصب هر گونه آپشن و یا اعمال تغییرات فنی و ظاهری نیز می‌تواند موجب ابطال گارانتی خودرو شود.

شما می‌توانید برای مراجعه غیر حضوری جهت دریافت نوبت با شماره تلفن ۴۴۲۸۰۴۰۱-۰۲۱ و یا مراجعه به لینک فلان به صورت آنلاین از خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده بهره‌مند شوید. پیشنهاد می‌گردد جهت صرفه جویی در وقت و تسریع در ارائه خدمات مورد نظر، مشتریان عزیز می‌توانند به دلیل گذار از پیک کاری مجموعه پس از ساعت ۱۴ به صورت تلفنی به دریافت نوبت اقدام نمایند.

تمامی مالکین وسایل نقلیه که گروه خودرویی ستوده توانایی ارائه خدمات به آن‌ها را دارا می‌باشد، می‌توانند با شماره تلفن ۴۴۲۸۰۴۰۱-۰۲۱ تماس حاصل نموده و از آخرین وضعیت موجودی انبار قطعات اطلاع کسب نمایند. همچنین به منظور خلق رضایت مشتری و ایجاد یک تجربه موفق شما می‌توانید با مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی از استعلام آخرین تعمیرات صورت گرفته و یا سوابق تعمیراتی خودروی مد نظرتان در مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده آگاه شوید.

مشتریان عزیز می‌توانند با مراجعه به دفترچه راهنمای گارانتی خودروی خود که در زمان تحویل به آنان ارائه شده است از چگونگی دریافت خدمات و سرویس‌های ادواری آگاه شوند. لازم به ذکر است کارشناسان واحد خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود.

شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه خرابی و مشکل با شماره تلفن ۴۹۰۸۲-۰۲۱ تماس برقرار نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پرسنل امداد خودروی شرکت مدیران خودرو و فونیکس در محل حاضر شده تا نسبت به رفع ایراد فنی به وجود آمده در خودروی شما اقدام نمایند.